Reklama

Reklama

Ukraińcy zgłębiają sekrety Lewandowskiej. Padły słowa o "hordzie Kremla"

Ukraińskie media przyjrzały się dokładnie Annie Lewandowskiej, opisując jej historię oraz wpływ, jaki wywarła na karierę swojego męża - Roberta Lewandowskiego. Dziennikarze docenili także ogromny wkład Lewandowskich w pomoc w walce "przeciwko hordzie Kremla".

Robert i Anna Lewandowscy po zakończeniu sezonu Bayernu Monachium udali się wraz z rodziną do Turcji, by cieszyć się wakacjami i wypoczynkiem. Portal Sport24.ua zachwyca się ich związkiem, który wymiernie pomógł zakochanym. Podkreślił przy tym, że para poznała się w 2007 roku, gdy Anna "była blondynką, a Robert wolał brunetki".

Ukraińscy dziennikarze stwierdzili, że nie ma przypadku w tym, że po spotkaniu z przyszłą żoną kariera Roberta Lewandowskiego gwałtownie wystrzeliła. "Anna inspirowała go do sportowych wyczynów (jako żona), motywowała (jako trener) i być może zmuszała (jako posiadaczka czarnego pasa w karate).

Reklama

Wojna na Ukrainie. Nasi sąsiedzi doceniają pomoc Roberta i Anny Lewandowskich

Na koniec portal docenił także ogromną pomoc, jaką Robert i Anna Lewandowscy nieśli i niosą pogrążonej w wojnie Ukrainie, zestawiając ich z rodziną Beckhamów.

Rzeczywiście, Robert Lewandowski błyskawicznie zareagował na dramat rozgrywający się za naszą wschodnią granicą i już dzień po wybuchu wojny zabrał głos w tej sprawie.

Żółto-niebieska opaska kapitańska w barwach Ukrainy, w której wystąpił po raz pierwszy, trafiła na aukcję, a uzyskany z niej dochód (27 tysięcy złotych) został przekazany na pomoc naszym wschodnim sąsiadom.

Na piękny gest zdecydowała się także Anna Lewandowska i jej najbliżsi, przygotowując mieszkanie po zmarłej babci dla ukraińskiej rodziny.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL