Reklama

Reklama

Ukochana Żyły błyszczy w stroju kąpielowym! "Zagadkowy" wpis o skoczku

Marcelina Ziętek - ukochana Piotra Żyły - opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z niedzielnego leniuchowania w przydomowym basenie. Jak wynika z zamieszczonego opisu właśnie tak uwielbia spędzać wolny czas z jednym z czołowych polskich skoczków narciarskich.

Ostatnie dni obdarzyły nas promykami majowego słońca. Marcelina Ziętek postanowiła wykorzystać ten czas, spędzając niedzielę na leniuchowaniu w basenie. Taką formą spędzania czasu ukochana Piotra Żyły pochwaliła się w mediach społecznościowych.

- Leniwa niedziela. Udało się pomoczyć już nie tylko nóżki. Baterie naładowane na cały tydzień - napisała na Instagramie, publikując zdjęcie w stroju kąpielowym.

Dodała także hasztagi (#love #couplegoals), które sugerują, że choć Piotr Żyła jest niewidoczny na zdjęciu, spędzał czas ze swoją wybranką.

Reklama

Marcelina Ziętek w stroju kąpielowym. Tak leniuchowała ukochana Piotra Żyły

Marcelina Ziętek znana jest nie tylko ze swojego związku z Piotrem Żyłą. Może się pochwalić także tytułem Miss Południa Nastolatek, a dodatkowo spełnia się zawodowo jako aktorka serialowa.

Czytaj także: Ukochana Piotra Żyły poprosiła o pomoc! Szykuje się na ślub

Partnerka wspiera także Piotra Żyłę, który przygotowuje się do kolejnego sezonu pod wodzą nowego trenera Thomasa Thurnbichlera, który przejął kadrą polskich skoczków narciarskich po Michale Doleżalu.

Ostatnio nasi skoczkowie trenowali podczas obozu w Krakowie. Kamil Stoch bardzo pozytywnie wypowiadał się po treningach z nowym szkoleniowcem. Oby przyniosło to skutek zimą podczas zmagań w Pucharze Świata w skokach narciarskich.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy