Reklama

Reklama

To ona może zniszczyć związek Icardiego i Wandy Nary? Włosi podali nazwisko

Włoskie media od kilku dni żyją burzliwym związkiem Mauro Icardiego oraz Wandy Nary. Teraz tamtejsze media twierdzą, że znalazły "winną" całego zamieszania.

Do niedawna Wandę Narę oraz Icardiego łączyło nie tylko gorące uczucie. Para była też związana ze sobą jako piłkarz i jego agentka, co dodatkowo komplikuje wszelkie niejasności między nimi.

Konflikt wyszedł na jaw po tym, jak Nara usunęła wszystkie zdjęcia swojego męża z Instagrama oraz usunęła go z obserwowanych osób. Do tego opublikowała wymowny wpis na relacji: "Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dzi*ki".

Icardi natychmiast rzucił się w pogoń za małżonką, która ruszyła z Paryża do Mediolanu. Następnego dnia sam dodawał zdjęcia z Wandą, życząc jej przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji argentyńskiego dnia matki. Wydawało się, że piłkarz uratował sytuację, lecz Nara jeszcze tego samego dnia opublikowała zdjęcie dłoni, dodając podpis: "Wolę bez pierścionka".

Reklama

Cała telenowela nabiera jeszcze większych rumieńców, gdy przypomnimy sobie, że Icardi "odbił" Wandę Narę swojemu koledze z drużyny - Maxiemu Lopezowi. Argentynka jest zresztą matką trójki dzieci Lopeza, których imiona wytatuował na swoim ciele... Icardi.

Icardi i Wanda Nara. Ciąg dalszy głośnego romansu

O co więc chodzi Narze, która pisała o "kolejnej rodzinie, zniszczonej dla dzi*ki"? Zagraniczne media donoszą, że winna wszystkiemu jest China Suarez, argentyńska aktorka, piosenkarka i modelka.

Jej nazwisko podały pierwotnie włoskie media, a hiszpańska "Marca" dotarła nawet do rzekomych wiadomości, które Icardi wymieniał z aktorką. "Pewnego dnia musimy się wydostać i pie*** gdzieś, gdzie cię nie znajdą hahaha" - miała pisać do piłkarza Suarez.

Oficjalnie Suarez zaprzeczyła jednak, jakoby była winna rozłamu w małżeństwie piłkarza PSG.

Mimo kłopotów sercowych i nieobecności na treningu "z powodów rodzinnych" Icardi został włączony do kadry PSG na mecz Ligi Mistrzów z RB Lipsk. Pod nieobecność Neymara może zagrać w wyjściowym składzie.

Sebastian Staszewski, Radosław Majewski i Sławomir Peszko o polskiej Ekstraklasie - Oglądaj teraz!

Jak wygląda China Suarez, rzekoma kochanka Icardiego?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje