Reklama

Reklama

Tak wypoczywa Cristiano Ronaldo. Co za luksus!

Cristiano Ronaldo pławi się w luksusach. Kulisy życia piłkarza możemy poznać z serialu "Jestem Georgina". W nim partnerka piłkarza przed kamerami uchyliła rąbka tajemnicy.

Trwa krótka przerwa w rozgrywkach Premier League. Piłkarze udali się na wypoczynek, by zregenerować siły przed kolejnymi spotkaniami. Brytyjskie media rozpisują się o Cristiano Ronaldo, który wolny czas spędza w Dubaju.

Tak wypoczywa Cristiano Ronaldo

Dubaj musiał spodobać się Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz znów wybrał się do tego miasta, by odpocząć od wyspiarskiego klimatu i angielskiej pogody. Portugalczyk nie marnuje ani chwili i dba o formę. Przy okazji korzysta z dóbr, które są mu oferowane.

Kulisy luksusowego życia Ronaldo i jego rodziny możemy poznać z serialu "Jestem Georgina", który ukazał się na platformie Netflix. W nim na pierwszym planie znalazł się partnerka piłkarza. Georgina Rodriguez przedstawiona jest jako influencerka, kobieta biznesu i przede wszystkim jako mama.

Georgina Rodriguez dba o każdy szczegół luksusowego wyjazdu

Reklama

Jedna ze scen pokazuje, jak wybranka Ronaldo angażuje się w planowanie wakacyjnego wyjazdu. Rodriguez w rozmowie z agentem z biura podróży stara się zadbać o każdy szczegół. Rezerwuje kilka pokojów w hotelu, prywatny basen, zależy jej na łatwym dostępie do portu i siłowni czy terenie do spacerów z dziećmi. W przypadku dalekiej podróży w grę wchodzi tylko czarterowy lot prywatnym samolotem.

- To ułatwia podróżowanie. Gdybym musiała czekać z Cristiano dwie godziny na lotnisku, to bym zwariowała. Wolałabym już zostać w domu - przyznała Rodriguez. Partnera CR 7 jednocześnie przyznaje, że stara się, by jej rodzina była taka sama jak każda inna.

CZYTAJ TAKŻE: Georgina Rodriguez, partnerka Ronaldo: Nie mam pojęcia o futbolu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy