Reklama

Reklama

Tak Piotr Żyła spędził dzień z córką. Była żona skoczka zdradziła szczegóły

Choć rozstanie Piotra i Justyny Żyłów wywołało sporo kontrowersji, reprezentant Polski wciąż utrzymuje dobre kontakty z dziećmi. Skoczek spędził ostatnio dzień z córką Karoliną. To, co Justyna Żyła zastała po powrocie do domu, kompletnie ją zaskoczyło.

Burzliwy rozwód reprezentanta Polski i jego żony był szeroko omawianym tematem przez polskie media. Mimo wielu konfliktów i zrzucania winy z jednej strony na drugą, Piotr i Justyna postanowili zakopać topór wojenny i skupić się na wychowywaniu dzieci w dobrych relacjach.

Justyna Żyła szczerze opowiedziała o trudach życia. Zdarzało się płakać w poduszkę

Reklama

Justyna Żyła wróciła z pracy i zastała w domu... stado ślimaków

Zawodnik WSS Wisła miał okazję spędzić z córką trochę więcej czasu. Pasją 10-latki są m.in. ślimaki. Skoczek postanowił spełnić marzenie córki i wspólnie założyli w mieszkaniu Justyny Żyły... hodowlę ślimaków.

Gdy była żona skoczka wróciła z pracy, czekała na nią spora niespodzianka. Żyła pochwaliła nowymi lokatorami w mediach społecznościowych.  

Córka Żyłów nie kryła radości, od razu przywiązała się do nowych pupili. Jednemu ze ślimaków nadała nawet imię. Justyna Żyła wrzuciła na Insta Stories zdjęcie córki z mięczakiem na ręce: "Kazała przedstawić Małgorzatę". 

Była żona Piotra Żyły skomentowała post z jego udziałem

Skoczek i jego była żona rozwiedli się i ruszyli dalej

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli w związku małżeńskim od 2006 roku. Po 12 latach para postanowiła się rozstać. Reprezentant Polski ułożył sobie życie u boku aktorki Marceliny Ziętek, a i Justyna Żyła rozpoczęła nowy związek z tajemniczym partnerem

Niedawno uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" pochwaliła się nowym zdjęciem i bukietem róż, jaki otrzymała od wielbiciela. 

Marcelina Ziętek kładzie kres spekulacjom o rozstaniu z Piotrem Żyłą

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy