Reklama

Reklama

Szczere wyznania Karoliny Małysz. Otworzyła się w mediach społecznościowych

Karolina Małysz wyszła naprzeciw oczekiwaniom osób, które ją obserwują w mediach społecznościowych i zdecydowała się odpowiedzieć na zadane pytania. Dzięki temu poznaliśmy kilka ciekawostek na temat córki Izabeli i Adama Małyszów.

Teraz już bez przypuszczeń wiemy, jakimi dyscyplinami sportu pasjonuje się córka naszego legendarnego skoczka narciarskiego.

Oczywiście nie mogło zabraknąć skoków - ta odpowiedź znalazła się na pierwszym miejscu. A co poza nimi? - Zdarza mi się obejrzeć siatkówkę, piłkę nożną i Formułę 1 - napisała 23-latka, świeżo upieczona mężatka.

Karolina Małysz o tym, czy planuje mieć dzieci

Pani Karolina stan cywilny zmieniła na początku września, wcześniej będąc w nieformalnym związku ze swoim ukochanym Kamilem przez prawie osiem lat. I właśnie o kolejne plany życiowe padło kilka pytań. - Na ten moment nie planujemy dzieci, ale w przyszłości chcemy je mieć. A ile? To się okaże. Chciałabym dwójkę, ale różnie w życiu bywa - odparła.

Reklama

I jeszcze jedno: nowożeńcy na stałe raczej nie planują mieszkać w Wiśle czy Krakowie. Z kolei pani Karolina obecnie jest na drugim roku studiów magisterskich na kierunku "Media społecznościowe w zarządzaniu".

ZOBACZ TEŻ: Karolina Małysz dla Interii: Zawsze pytałam, o co chodzi

Karolina Małysz: Nigdy nie chciałam go wykorzystać

Padło też pytanie o słynne nazwisko, na ile pomaga jej lub przeszkadza w życiu codziennym. - Są tego plusy i minusy. Jestem dumna z taty, dlatego też nie wstydzę się swojego nazwiska, a wręcz przeciwnie - odpowiedziała. - Nigdy jednak nie chciałam go wykorzystywać jako przepustki i iść na łatwiznę. Chcę zapracować sama na to kim jestem, żeby teraz tata mógł być dumny ze mnie.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje