Reklama

Reklama

Święty-Ersetic w bikini. Internauci dostrzegli jedno: "Mega ten brzuszek"

Justyna Święty-Ersetic pochwaliła się na Instagramie fotką dokumentującą wiosenny relaks. Do zdjęcia lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 metrów zapozowała w bikini. Widok zachwycił internautów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani rozpływają się nad umięśnionym brzuchem i sylwetką sportsmenki.

To był pracowity i dobry sezon dla Justyny Święty-Ersetic. Na igrzyskach olimpijskich w Tokio zdobyła złoto w sztafecie mieszanej 4x400 metrów (startowała z Karolem Zalewskim, Natalią Kaczmarek i Kajetanem Duszyńskim). Z zawodów w Japonii przywiozła też srebrny krążek (sztafeta 4x400). Za te zasługi, ale i za całokształt sportowej kariery, kilka miesięcy temu została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

W bieżącym roku lekkoatletka wystąpiła na halowych mistrzostwach świata w Belgradzie, na których razem z koleżankami zajęła trzecie miejsce.

Reklama

Obecnie Święty-Ersetić nabiera sił przed nowymi zawodowymi wyzwaniami. Korzysta z pięknej pogody, a fotografią dokumentującą relaks pochwaliła się w sieci.

Niesamowita reakcja "Aniołków" po medalu. Ale tajemnicę zabrały ze sobą

Justyna Święty-Ersetic zaprezentowała się w bikini. Internauci zachwyceni

Na profilu na Instagramie sportsmenki pojawiło się zdjęcie, do którego ta zapozowała w bikini. Przy tej okazji zaprezentowała wszystkim umięśniony brzuch i wyrzeźbioną sylwetkę. "Wiosenny vibe" - napisała.

Pod wpisem pojawiło się pełno komentarzy od zachwyconych internautów. "Boże kochany. Mega ten brzuszek pani Justynko", "Muszę powiedzieć, że to piękna niespodzianka", "Super figura", "Forma na wakacje sztos", "Jest ogień, pięknie" - czytamy.

"To najgorsze miejsce dla sportowca". Justyna Święty-Ersetic wierzy, że do pięciu razy sztuka

Reklama

Reklama

Reklama