Reklama

Reklama

Słynna zawodniczka pokazała ciało tuż przed show. Fani zachwyceni

Sunny Andrews jest na ostatniej prostej przygotowań do Arnold Sports Festival. Kobieta ma zamiar zaprezentować podczas zawodów swoją sylwetkę. Jej zdjęcia od miesięcy przyciągają uwagę tysięcy fanów. Czy tym razem również spodobało im się jej wyrzeźbione ciało?

Zdjęcia jej sylwetki w mediach społecznościowych niemal za każdym razem wzbudzają prawdziwą furorę. Sunny Andrews na swoim profilu zgromadziła już ponad 400 tysięcy fanów i każda kolejna fotka prowokuje do komentarzy i nakręca zainteresowanie jej osobą.

Tym razem sportsmenka przygotowuje się do zawodów Arnold Sports Festival.

"Czas zrobić się poważnym. Sześć tygodni do Arnold Sports Festival" - napisała kobieta na Instagramie.

Wyrzeźbione ciało wprawiło w zachwyt fanów Andrews

Trenerka i zawodniczka zaprezentowała swoją sylwetkę w pełni. Umięśnione ciało stawia ją w gronie faworytek przed rywalizacją?

Reklama

"Perfekcyjna", "jesteś gotowa na zawody", "piękne kształty", "nieprawdopodobne" - rozpisują się użytkownicy popularnej aplikacji.

Sportsmenka funkcjonuje w sieci pod nickiem "dr Sunny Andrews". Ta faktycznie jest związana z branżą medyczną, a niemal całe jej życie wypełniają sporty sylwetkowe. Andrews należy do dywizji Pro League Wellness.

Czy jej wyrzeźbiona sylwetka spodobałaby się również polskim fanom?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy