Reklama

Reklama

Skoczkowie narciarscy wypoczywają na wakacjach

Profesjonalne uprawianie sportu nie wiąże się jedynie z samymi treningami. Sztuką jest znaleźć też czas na odpoczynek. Niektórzy polscy skoczkowie narciarscy postanowili wybrać się na zagraniczne wakacje. Trochę upalnego lata w towarzystwie bliskich osób z pewnością dobrze im zrobi.

Lato w pełni. Korzystają z niego również sportowcy, którzy są w okresie przygotowawczym do sezonu zimowego. Wśród nich znaleźli się niektórzy skoczkowie narciarscy. Na wakacyjny wypoczynek ze swoimi bliskimi wybrał się między innymi Dawid Kubacki.

Nasz mistrz świata postanowił zabrać żonę i swoją małą córeczkę na wakacje do Turcji. Na wirtualnej pocztówce wystąpiła również... kolorowa papuga.

"Prawie jak orzeł z Turnieju Czterech Skoczni. A po wycieczce czas na trening" - napisał na Instagramie Kubacki.

Faktycznie skoczek po zakończonym rejsie statkiem udał się na siłownię, gdzie zrealizował jednostkę ze swojego planu treningowego.

Reklama

Skoczkowie ładują baterie na wakacjach

Na wypoczynek udał się także Andrzej Stękała. Reprezentant Polski postawił na Grecję. Słoneczny Zakynthos doskonale wpłynął na nastrój skoczka.

"Baterie w pełni naładowane" - relacjonował w mediach społecznościowych Stękała, dla którego miniony sezon zimowy był bardzo udany.

Fani zazdroszczą naszym skoczkom wakacji. "Taki to pożyje" - piszą niektórzy. Fakt jest taki, że wakacyjne kierunki sportowców mogą wzbudzać myśli, jak bardzo chciałoby się rzucić obowiązki i wybrać się w te same miejsca.  


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje