Siostry Radwańskie na wspólnych wakacjach. "Babski wypad"

Siostry Radwańskie wybrały się razem na wakacje do Saint-Tropez
Siostry Radwańskie wybrały się razem na wakacje do Saint-TropezInstagram/aradwanskamateriał zewnętrzny

Zobacz również:

Wimbledon 2023 - Najlepsze zagrania. WIDEOPolsat SportPolsat Sport

Siostry Radwańskie wybrały się na wspólne wakacje. "Isia" pokazała fotki

Babski wyjazd to zawsze dobry pomysł
napisała na Instagramie.

Zobacz również:

Urszula i Agnieszka Radwańskie
Urszula i Agnieszka RadwańskieVIPHOTOEast News
Agnieszka Radwańska
Agnieszka RadwańskaAFP
Urszula Radwańska
Urszula RadwańskaAFP