Reklama

Reklama

​Romeo Beckham zadebiutował w profesjonalnej piłce nożnej

Romeo Beckham, syn słynnego Davida Beckhama, zadebiutował w profesjonalnej piłce nożnej. Wystąpił w meczu rezerw Inter Miami, klubu należącego do jego ojca.

Spotkanie w barwach Fort Lauderdale było pierwszym w karierze Romeo Beckhama, który zazwyczaj gra, tak jak jego ojciec, na pozycji prawoskrzydłowego. 19-latek wziął udział w zremisowanym 2-2 przez jego drużynę boju z ekipą South Georgia Tormenta w ramach ligowego starcia na trzecim szczeblu licząc zawodowe rozgrywki w stanach Zjednoczonych.

W składzie ekipy Fort Lauderdale zagrał także Harvey Neville, syn słynnego angielskiego obrońcy Phila Neville'a. To jednak występowi Beckhama przyglądano się dokładnie.

Romeo Beckham to jeden z trzech synów Davida Beckhama. Chce być piłkarzem

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!

Naliczono mu 19 kontaktów z piłką, kilka z nich zakończyło się dośrodkowaniami, ale brakowało im dokładności, z której słynął jego ojciec.

Reklama

Romeo miał kilka przebłysków, zwłaszcza w drugiej połowie. W 57. minucie przeprowadził składną dwójkową akcję z młodym Neville'em. W 75. minucie Romeo znów dobrze podawał, tym razem lewą nogą. Beckham nie unikał gry w obronie, za co również został pochwalony. Romeo jest jednym z trzech synów Davida (pozostali to najstarszy Brooklyn i najmłodszy Cruz).

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje