Reklama

Reklama

Robert Lewandowski zainwestował w nowy biznes. Tym razem to branża... rolnicza

Robert Lewandowski został współwłaścicielem firmy "Bio-Lider", która zajmuje się produkcją preparatów dla rolnictwa, hodowli zwierząt oraz sadownictwa - poinformowano podczas poniedziałkowej konferencji prasowej. - Staram się wspierać innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe - mówił zawodnik w komunikacie przesłanym mediom.

Jak dotąd "Lewy" znany był z inwestycji przede wszystkim w marketing świat gier komputerowych. Jest współwłaścicielem m.in. dwóch agencji marketingowych oraz spółki "Goat Gamez". Komunikacja i świat nowych technologii gałęzie niemal zupełnie przeciwstawne do rolnictwa, stąd decyzja napastnika o tego typu zaangażowaniu może być uznawana za zaskakującą.

Reklama

Lewandowski został współwłaścicielem spółki "Bio-Lider", zajmującej się produkcją preparatów dla sadownictwa, hodowli zwierząt i rekultywacji zbiorników wodnych. - Staram się wspierać innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe. Projekt, którego stałem się częścią, wiedzę i doświadczenie wspiera technologią, know-how oraz profesjonalnym zapleczem badawczym. Jestem przekonany o sukcesie marki - komentował snajper. Podkreślił też, że "stara się dywersyfikować swój portfel inwestycyjny".

Serwis "Farmer.pl" donosi, że "Bio-Lider" jest projektem wspólnym "Lewego" i Jarosława Peczki, właściciela popularnej marki "Bio-Gen". 

TC

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama