Partner merytoryczny: Eleven Sports

Robert Lewandowski z kadrą w Niemczech, a tu takie wieści od żony. Ogłasza publicznie. ''Wielkimi krokami''

Reprezentacja Polski dzień po meczu z Turcją udała się do Niemiec, gdzie już w niedziele zagra pierwsze spotkanie na Euro 2024. Z zespołem pojechał kapitan - Robert Lewandowski, który z powodu urazu nie wystąpi przeciwko Holandii. Choć 35-latek przed początkiem rozgrywek raczej nie ma powodów do większej radości, o tyle jego żona Anna pochwaliła się wspaniałą wiadomością w mediach społecznościowych. Trenerka zaznaczyła, że wspólnie ze swoją ekipą szykuje coś wielkiego. 

Anna Lewandowska miała fanom coś ważnego do przekazania
Anna Lewandowska miała fanom coś ważnego do przekazania / MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA/ Instagram @/annalewandowska/Newspix

Reprezentacja Polski po zwycięstwach nad Ukrainą i Turcją poleciała do Niemiec, gdzie już za kilka dni rozpocznie zmagania w mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Nastroje w kadrze nie są jednak najlepsze, bowiem w ostatnich spotkaniach przed rozgrywkami z występem na imprezie sportowej pożegnał się Arkadiusz Milik, który nabawił się poważnej kontuzji już w pierwszych minutach meczu z Ukrainą. Z kolei kilka dni później z problemami mierzyli się Karol Świderski i Robert Lewandowski, który wywołał duży niepokój w narodzie. Jak poinformował lekarz zespołu - Jacek Jaroszewski, zawodnik nie wystąpi w starciu z Holandią na Euro. 

"U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii" - cytuje słowa mężczyzny PZPN. 

Mimo problemów napastnik FC Barcelona zameldował się z drużyną w Niemczech, a w środę (12 czerwca) pojawił się na otwartym treningu kadry. Oczywiście nie ćwiczyć z drużyną, ale powitał kibiców. W tym trudnym czasie zawodnik może liczyć na wsparcie rodziny.  

Robert Lewandowski podczas treningu w Niemczech spotkał się z kibicami. WIDEO/INTERIA.TV/INTERIA.TV

Robert Lewandowski z kadrą w Niemczech, a jego żona ogłasza. Anna szykuje coś wielkiego 

Anna Lewandowska jak tylko może pojawia się na meczach reprezentacji Polski. Tak było też w ostatnich spotkaniach podopiecznych Michała Probierza przed wyjazdem na Euro. Influencerka nie przybyła na trybuny sama. Towarzyszy jej córki, które miały okazję wyprowadzić ojca na murawę w starciu z Turcją. 

Podczas gdy 35-latek wyruszył z zespołem w podróż do Niemiec, kobieta zajęła się zawodowymi obowiązkami. Polska bizneswoman od kilku lat sukcesywnie rozwija swoje biznesy w ojczyźnie, a od niedawna działa również w Hiszpanii. Teraz zwróciła się do fanów z ważną informacją. Szykuje bowiem kolejny wielki projekt. 

Chciałoby się powiedzieć wiele, ale mogę powiedzieć tylko tyle, że zaczynamy sesję zdjęciową, nagrania do mojego dużego, wielkiego projektu, który nadchodzi wielkimi krokami, do którego się przygotowujemy od ponad roku, z czego się bardzo cieszę

~ oznajmiła trenerka fitness na Instagramie.

"Jestem z całym moim hiszpańskim zespołem. To będzie fajna przygoda. Trzymajcie kciuki, a ja pochwale się wkrótce naszym backstage'em" - dodała kobieta.

Anna Lewandowska/Urbanandsport/NurPhoto /East News
Anna Lewandowska/Felipe Mondino/LiveMedia/Shutterstock/Rex Features/East News
Anna Lewandowska/VIPHOTO/East News
Anna Lewandowska/Urbanandsport/NurPhoto /AFP
INTERIA.PL

Zobacz także

Sportowym okiem