Reklama

Reklama

Robert Lewandowski z bramką w Lidze Mistrzów. Tak zareagowała Anna Lewandowska

W domu Lewandowskich zrobiło się nerwowo. Jak ujawniła Anna, środa była dla niej trudnym dniem i pojawiło się sporo stresu. Na szczęście wieczorem mogła się zrelaksować i... cieszyć z bramki zdobytej przez Roberta w meczu Bayernu Monachium z Benficą Lizbona. Wszystko udokumentowała na Instagramie.

Środowy dzień nie zaczął się najlepiej dla żony piłkarza. Na swoim profilu na Instagramie Anna postanowiła podzielić się internautami faktem, że wcale nie jest u niej spokojnie, a wręcz przeciwnie - raczej dość nerwowo. Co prawda nie wyjawiła, czym konkretnie było to spowodowane, ale za to zasugerowała, w jaki sposób poradziła sobie z problemem. 

Z kolejnych slajdów można wywnioskować, że w stresujących sytuacjach Lewandowska ucieka się do aktywności fizycznej, stara się wyciszyć, znaleźć balans i praktykuje ćwiczenia oddechowe.

Robert Lewandowski z golem w Lidze Mistrzów. Tak zareagowała Anna Lewadowska

Humor mógł poprawić się jej wieczorem. A wszystko za sprawą męża i jego dobrej dyspozycji podczas meczu Ligi Mistrzów. On i Bayern Monachium rozbili na Estadio da Luz Benficę 4-0 i umocnili się na prowadzeniu w grupie E. W 82. minucie "Lewy" wpisał się na listę strzelców. Żona zareagowała błyskawicznie.

Reklama

Lewandowski znowu strzela w LM - zobacz bramki!

Anna opublikowała migawkę sprzed telewizora, tuż po trafieniu Roberta. "Gooooool RL9" - napisała, a obok inicjałów męża umieściła serduszko.

ROBERT LEWANDOWSKI Z KOSMICZNYM WYCZYNEM. KOLEJNA GRANICA OSIĄGNIĘTAKP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy