Reklama

Reklama

Robert Lewandowski pochwalił się siostrą. Zawsze kochała sport

Robert Lewandowski pochwalił się w sieci kolejnym członkiem rodziny. Tym razem to jego siostra, która w poniedziałek obchodziła urodziny. Milena Lewandowska również była związana ze sportem. Jej serce skradła siatkówka.

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał, że jest bardzo związany ze swoją rodziną. Od lat, mimo napiętego harmonogramu realizuje się jako ojciec. 

On i Anna Lewandowska (32 l.) bardzo chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i nagraniami ze wspólnie spędzanych wakacji czy radosnych zabaw z dzieciakami. 

Okazuje się, że piłkarz pamięta także o reszcie swoich krewnych. W związku z tym, że niedawno wypadały urodziny jego siostry, Robert postanowił pokazać ją światu.

Reklama

„Wszystkiego najlepszego Mileno, sto lat” – napisał krótko pod zdjęciem, na którym widać jak pozuje z siostrą.

Użytkownicy sieci niemal natychmiast zaczęli doszukiwać się podobieństw pomiędzy Lewandowskim, a jego starszą siostrą. Okazuje się, że w rzeczywistości jest ich więcej, niż te widoczne na zdjęciu...

Milena Lewandowska-Miros (35 l.) od zawsze kochała sport. Od lat dziecięcych ona i Robert byli bardzo aktywni. Siostra grała w siatkówkę, ale ostatecznie nie zdecydowała się uczynić z boiska miejsca pracy. Uczelnianą drużynę siatkarską zamieniła na własny biznes i macierzyństwo. Do tej pory zajmowała się własną marką luksusowych garniturów. 

Nie ma wątpliwości, że troskę o bliskich Lewandowscy mają we krwi. Widać to także na Instagramie Mileny, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami chwilami spędzonymi w towarzystwie męża i dzieci.
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje