Reklama

Reklama

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan imprezują z miliarderem. Jest zdjęcie

Radosław Majdan już dawno zakończył piłkarską karierę i skupił się na komentowaniu meczów. Były bramkarz wiedzie szczęśliwe życie u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan, a ich losy często komentowane są publicznie. Ostatnio para spędziła wieczór razem z miliarderem. Z tym samym, u którego na imprezie urodzinowej całkiem niedawno bawił się Robert Lewandowski. Fotka jest znacząca. Wygląda na to, że zabawa była przednia.

Radosław Majdan przez lata kariery występował m.in. w Pogoni Szczecin, Wiśle Kraków, Polonii Warszawa i 7-krotnie w reprezentacji Polski. Po przejściu na piłkarską emeryturę nie zrezygnował z życia blisko sportu. Był rzecznikiem prasowym, trenerem bramkarzy, bramkarzem piłki nożnej plażowej i drużyny blind footballu. Obecnie jest komentatorem i ekspertem telewizyjnym.

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!

Reklama

Oprócz tego sportowiec jest jedną z najpopularniejszych osobowości w światku gwiazd i celebrytów. W show-biznesie zrobiło się o nim głośno za sprawą małżeństwa z Dorotą "Dodą" Rabczewską. W 2008 roku ich drogi oficjalnie rozeszły się, a 5 lat później Majdan związał się z inną popularną celebrytką, Małgorzatą Rozenek-Majdan. W bieżącym roku obchodzili 5. rocznicę ślubu. Mają 1,5-rocznego syna, Henryka

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan imprezują z miliarderem

Niedawno Radosław i Małgorzata imprezowali wspólnie z miliarderem Rafałem Brzoską oraz dziennikarką Omensą Mensah. Majdan właśnie teraz zdecydował się podzielić zdjęciem z tamtego wieczoru.

Ciekawostką jest, że to na imprezie urodzinowej właśnie u Brzoski niedawno bawił się m.in. Robert Lewandowski. Było to wtedy, gdy dostał wolne od trenera Paula Sousy i nie wystąpił w przegranym przez "Biało-Czerwonych" meczu Polska - Węgry w ramach eliminacji na mundial w Katarze. Jego absencja wywołała ogromne kontrowersje.

Interia Sport - Gramy Dalej prosto z gali rozdania Złotej Piłki - SPRAWDŹ!

ANNA LEWANDOWSKA PRZED GALĄ ZŁOTEJ PIŁKI OLŚNIEWA NA ULICACH PARYŻA. WYMOWNE FOTO 
PIERWSZA ŻONA RADOSŁAWA MAJDANA ODNOSI SUKCESY. JAK DZIŚ ŻYJE I WYGLĄDA SYLWIA MAJDAN?
RADOSŁAW MAJDAN ZASKOCZYŁ UBIOREM NA MECZU CRACOVIA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA. INTERNAUCI KPIĄ
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama