Reklama

Reklama

Porcja motywacji od Lewandowskiego. Piłkarz nie obija się na wakacjach

Robert Lewandowski jako sportowiec wielu dostarcza solidnej dawki codziennej motywacji. Piłkarz Bayernu przebywa obecnie na wakacjach, ale to nie stanowi dla niego wymówki do pracy nad sobą. Na jego Instagramie pojawiło się nagranie, na którym pokazuje, jak ćwiczy.

Zakończenie sezonu ligowego oznacza dla Roberta Lewandowskiego okazję do chwili wytchnienia. Napastnik Bayernu Monachium wraz z rodziną wybrał się na wakacje do Turcji. To właśnie tam nabiera sił do kolejnych wyzwań.

"Lewy" dzieli się ujęciami z wakacji. Niedawno pochwalił się swoją wyrzeźbioną sylwetką, która zachwyciła fanów. Tym razem pokazał, że pomimo wakacji nie oddaje się tylko błogiemu lenistwu. Jako profesjonalista nawet w wolnym czasie musi pamiętać o tym, aby ćwiczyć.

Czytaj też: Zdjęcie "Lewego" robi furorę! Wywołał "burzę" wśród kibiców 

Reklama

Polak opublikował nagranie z treningu na stadionie, podczas którego postawił na kilka ćwiczeń motorycznych. Piłkarz wykonywał ćwiczenia z piłką i bez niej.

"Bez wymówek" - napisał pod postem Lewandowski.

W komentarzach fani nie do końca skupiali się jednak na wykonywanym treningu. "Witamy w Barcelonie" - grzmią wpisy kolejnych kibiców. Czy faktycznie tak będzie?


 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL