Reklama

Reklama

Polska lekkoatletka obroniła pracę magisterską. Później marsz na trening

Małgorzata Hołub-Kowalik pochwaliła się w sieci zdjęciem z pracą magisterską. W środę polska lekkoatletka zakończyła bowiem studia z tytułem magistra. Nie obyło się bez gratulacji od gwiazd sportu.

Na uczelniach sezon na egzaminy i obrony prac dyplomowych trwa w najlepsze. Dwuletnie studia magisterskie w środę oficjalnie zakończyła Małgorzata Hołub-Kowalik.

Polska lekkoatletka, specjalizująca się w biegu na dystansie 400 metrów pochwaliła się w sieci zdjęciem. Za nią studia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

"Od dzisiaj pani magister. Dziękuję UMCS Lublin za te dwa lata" - napisała w poście sportsmenka.

Czytaj też: Szef Światowej Lekkoatletyki zaznacza: Biologia ma przewagę nad płcią  

Reklama

Gratulacje złożyły gwiazdy lekkoatletyki

Pod zdjęciem natychmiast spłynęła fala gratulacji. Komentujący zwrócili też uwagę na różowy kolor okładki pracy dyplomowej.

"A pazurki specjalnie pod kolor pracy?" - zapytała Kinga Gacka. "Ale jestem dumna" - dodała od siebie Kornelia Lesiewicz. "O, brawo. Będziemy świętować" - napisała z kolei Natalia Kaczmarek.

Niedługo po obronie Hołub-Kowalik, zamiast świętować, musiała jeszcze wypełnić swoje sportowe obowiązki. Czekał na nią bowiem jeszcze trening. Sądząc po zamieszczonym opisie "tempo samo się nie zrobi", można sądzić, że dzisiejsza jednostka do najłatwiejszych nie należała.  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL