Reklama

Reklama

Piłkarz miał problem z dotarciem na trening przez kryzys paliwowy

Matt Smith, piłkarz angielskiego klubu Millwall żalił się, że ma kłopot z dojechaniem na trening z powodu panującego w Wielkiej Brytanii kryzysu paliwowego.

Kryzys paliwowy w Wielkiej Brytanii zaczyna dotykać nawet... świat futbolu. Jeden z piłkarzy Millwall, Matt Smith, pożalił się w mediach społecznościowych, że z powodu braku dostępu do paliwa nie ma jak dojechać na trening. O sprawie pisze nawet hiszpańska "Marca".

Dziennikarze zwracają uwagę, że kolejki do stacji benzynowych na Wyspach Brytyjskich stają się niewyobrażalnie długie. A na wielu stacjach w ogóle nie ma szans dostać benzyny.

W kraju panuje bowiem kryzys paliwowy, związany z nagłym odpływem kierowców cystern i ciężarówek, na który z kolei wpływ miał Brexit. Jak informują media, do pomocy musi zostać zaangażowane nawet wojsko.

Reklama

Kryzys paliwowy uderzył nawet w trening Millwall

W tej sytuacji, w poniedziałek Matt Smith zapytał publicznie na swoim twitterowym profilu, czy ktoś nie ma może pojęcia, gdzie w zachodnim Londynie można dostać benzynę, bo on ma problem, by znaleźć gdziekolwiek. "A jeśli nie, to czy ktoś nie mógłby mnie podrzucić na trening jutro rano?" - pytał błagalnie zawodnik. 

JK


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje