Reklama

Reklama

Pierwsza żona Radosława Majdana odnosi sukcesy. Jak dziś żyje i wygląda Sylwia Majdan?

Sylwia Majdan była pierwszą żoną jednego z najpopularniejszych polskich bramkarzy, Radosława Majdana. Dziś oboje układają sobie życie osobno, lecz pozostają w poprawnych relacjach. Czym obecnie zajmuje się była ukochana sportowca?

Sylwia Koperkiewicz (po mężu Majdan) była pierwszą żoną Radosława Majdana, bramkarza reprezentacji Polski, przez wiele lat występującego w barwach m.in. Pogoni Szczecin i Wisły Kraków. Co jakiś czas jej temat wraca jak bumerang.

Para pobrała się w czerwcu 1998 roku, lecz po kilku latach małżeństwo rozpadło się. Mimo to kobieta została przy nazwisku byłego już męża i to właśnie jako Sylwia Majdan rozpoczęła swoją karierę. Czym obecnie zajmuje się pierwsza żona Radosława Majdana?

Majdan jest matką kilkunastoletniego Vincenta i projektantką z sukcesami na koncie. Założyła własną markę modową. Jak sama twierdzi, tworzy ubrania "kierowane do współczesnych, pewnych siebie kobiet".

Z Radosławem łączy ją - jak to niegdyś określiła - "wysoce kulturalna" relacja. Zresztą piłkarz w 2012 roku był gościem na jednym z pokazów swojej eks. Wówczas fotografie z imprezy obiegły media.

Reklama

Sylwia Majdan w najnowszym wpisie na Instagramie wyjawiła, co jest dla niej ważne w życiu.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje