Reklama

Reklama

Paweł Fajdek wziął ślub na Stadionie Śląskim. Kim jest jego żona?

Jeden z najpopularniejszych polskich sportowców właśnie wziął ślub. Paweł Fajdek, mistrz świata w rzucie młotem i medalista olimpijski, poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Sandrę Cichocką. Para od kilku lat wychowuje razem córkę, a teraz postanowiła zalegalizować związek. Zakochani ślubowali sobie w nietypowej scenerii - na płycie Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Miniony weekend był wyjątkowy dla Pawła Fajdka. Agencja menadżerska AthleTeam poinformowała, że popularny lekkoatleta i jego partnerka Sandra Cichocka wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w nietypowym miejscu, bo na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To ważna arena dla polskich sportowców.

W dniu ślubu pani młoda miała na sobie skromną, elegancką białą suknię oraz jasną narzutę i sandałki na obcasie, a pan młody czarną koszulę, ciemne spodnie, szary płaszcz i adidasy. Oboje postawili na prostotę i wygodę w ubiorze.

Paweł i Sandra są parą od wielu lat, znają się od czasów szkoły podstawowej. Mają córkę, 6-letnią Lailę, która zresztą podczas ceremonii podawała rodzicom ślubne obrączki. Dziewczynka, podobnie jak tata, lubi aktywność fizyczną, a Fajdek robi wszystko, by zapał do uprawiania sportu nie zgasł.

Kim jest Sandra Cichocka, żona Pawła Fajdka?

Reklama

Sandra prywatnie jest żoną Pawła Fajdka i mamą Laili, a zawodowo zajmuje się usługami kosmetycznymi. Kilka dni temu skończyła 30 lat, zatem jest młodsza od swojego męża o 2 lata. Na profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z urodzinowej imprezy.

Ukochana lekkoatlety jest też jego wielką fanką. Jest przy nim na dobre i na złe. Gdy Paweł zdobył brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio, nie kryła ogromnej radości i dumy. "Mamy to!!!!" - cieszyła się.

Państwo Fajdkowie nie opublikowali jeszcze zdjęć i relacji ze ślubu. Natomiast niejako potwierdzili, że istotnie się pobrali - na swoich profilach w mediach społecznościowych udostępnili zdjęcia, które do sieci wrzuciła agencja AthleTeam.

LEKKOATLETYKA. PAWEŁ FAJDEK NAJLEPSZY W NAIROBI

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy