Reklama

Reklama

Paulina Piątek wiedzie życie pełne luksusów. Żona Krzysztofa Piątka ma kolekcję drogich torebek

Krzysztof Piątek i jego żona Paulina są małżeństwem od przeszło dwóch lat. Piłkarz podkreśla, że ukochana jest dla niego niezwykłym wsparciem oraz motywacją. Chce zapewnić jej wszystko to, co najlepsze. Kobieta poświęciła dla niego swoją zawodową karierę. Teraz wiedzie u boku zawodnika Herthy Berlin życie pełne luksusów. Posiada wartą majątek kolekcję torebek od słynnych projektantów, może też liczyć na relaks w różnych egzotycznych zakątkach świata.

Krzysztof Piątek i starsza od niego o 4 lata Paulina Procyk poznali się w 2013 roku, kiedy to piłkarz grał w Zagłębiu Lubin, klubie z rodzinnego miasta jego ukochanej. On uczęszczał jeszcze do szkoły, ona pracowała w biurze. Zaprosił ją na randkę na obiad i od tego wszystko się zaczęło. W rozmowie z  "La Gazzetta dello Sport" Paulina zdradziła, że wówczas "nie wiedziała nic o piłce nożnej, a teraz nie opuszcza meczu".

Znajomi Piątka ocenili, że u boku Pauliny zmienił się - spokorniał, wyluzował, uspokoił się i zaczął stawiać sobie jeszcze ambitniejsze cele. To właśnie m.in. dzięki niej w pewnym momencie jego kariera nabrała rozpędu. Najpierw trafił do Cracovii, a stamtąd za granicę - do Genoi, a następnie do Milanu.

Obecnie Krzysztof jest graczem Herthy Berlin, w barwach której do tej pory rozegrał 52 mecze i strzelił 12 goli. Oprócz tego regularnie powoływany jest na zgrupowania reprezentacji Polski. Ma na koncie 21 występów w koszulce z orłem na piersi. Dla "Biało-Czerwonych" zdobył 9 bramek.

Reklama


Krzysztof Piątek i Paulina Procyk: Historia miłości

Krzysztof i Paulina zaręczyli się w 2018 roku. Piątek już wtedy był przekonany, że to kobieta na dobre i na złe. To dla niego ukochana zawiesiła swoją karierę (z wykształcenia jest prawnikiem) i przeprowadziła się do Włoch, a później do Niemiec.

Swego czasu opisywała na Instagramie trudy życia u boku zawodowego piłkarza. Doświadczyła krzywdzących opinii, które ocenia jako niesprawiedliwe. 

Zakochani pobrali się 1 czerwca 2019 roku. Miejsce ceremonii długo utrzymywane było w tajemnicy, ponieważ para chciała ślubować sobie bez rozgłosu. Później na jaw wyszło, że wesele zorganizowano w  Zamku Joannitów w Łagowie.

W podróż poślubną świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się do kilku miejsc. Odwiedzili m.in. Bahamy, Nowy Jork, Miami i Ibizę.

Luksusowe życie żony Krzysztofa Piątka. Paulina uwielbia markowe torebki

Paulina Piątek przekonuje, że ona i Krzysztof "żyją, jak każda zwyczajna rodzina". Mąż wyrzuca śmieci, ona "lata z mopem". Nie szczędzą sobie czułości i... luksusów. Na swoim profilu na Instagramie żona piłkarza często chwali się dobrami ekskluzywnymi, takimi jak ostatnio torebka marki Louis Vuitton, której koszt szacuje się na kilka tysięcy euro. 

Zresztą Paulina ma w swojej garderobie całkiem pokaźną kolekcję luksusowych torebek. Są tam modele m.in. od Ivany Mentlovej, od Chanel, z domu mody Celine, od Prady, od Gucci, z Hermesa oraz z Chloé. Taki zbiór wart jest fortunę.

Widać, że żona zawodnika Herthy bardzo interesuje się modą i często stawia na ubrania z najwyższej półki, na co nie szczędzi grosza. Później prezentuje na swoim profilu na Instagramie komponowane przez siebie stylizacje.

Ona i Krzysztof uwielbiają też podróże. Odwiedzili m.in. wspomniane wcześniej destynacje oraz Rhodos, Hiszpanię, Paryż, Zanzibar, Malię, Positano, Dominikanę i Abu Dhabi.

Można odnieść wrażenie, że zakochani mają niemal wszystko. A na pewno to, co najważniejsze, czyli siebie nawzajem.

POLSKA - WĘGRY. KRZYSZTOF PIĄTEK I JEGO KURIOZALNA WYPOWIEDŹ PO MECZU. ZNALAZŁ "WINNEGO"

TRENER HERTHY SKRYTYKOWAŁ KRZYSZTOFA PIĄTKA

KRZYSZTOF PIĄTEK: POROZMAWIALIŚMY Z TRENEREM "W CZTERY OCZY"
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama