Reklama

Reklama

Partnerka Józefa Wojciechowskiego wiedzie luksusowe życie. Nowe zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej

Były właściciel Polonii Warszawa, milioner Józef Wojciechowski, już jakiś czas temu znalazł szczęście w miłości. On i młodsza od niego o prawie 50 lat Patrycja Tuchlińska niedawno zostali rodzicami. Partnerka biznesmena wiedzie życie pełne luksusów u boku ukochanego. Niedawno podzieliła się na Instagramie nowymi nagraniami i zdjęciami.

Wojciechowski i Tuchlińska udowadniają, że uczucie nie zna przeszkód. Dzieli ich prawie 50 lat różnicy, ale łączą miłość oraz - od niedawna - wspólne dziecko. Ich syn przyszedł na świat w wakacje, o czym informowała na Instagramie świeżo upieczona mama.

Para jest razem od około czterech lat. Patrycja u boku partnera, który zgromadził pokaźny, milionowy majątek, a swego czasu szefował Polonii Warszawa, wiedzie życie pełne luksusów. Może pozwolić sobie na wyprawy do egzotycznych miejsc świata, noclegi w drogich hotelach, noszenie markowych ubrań oraz podróżowanie drogim samochodem.

Zresztą niedawno wywołała sensację, kiedy to w mediach społecznościowych opublikowała swoje zdjęcie na tle luksusowego auta marki Rolls Royce'a wartego fortunę.

Reklama

Wszystkie skróty Ligi Mistrzów online w Interia Sport - ZOBACZ!

Partnerka Wojciechowskiego i jej życie pełne luksusów

Od jakiegoś czasu zakochani unikają wypadów na "ścianki". Ostatnio zrobili wyjątek i przyszli razem na premierę filmu "Wesele" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Niedawno Patrycja nieco bardziej uaktywniła się też w mediach społecznościowych. Na InstaStories pokazała urywki ze swojego życia. Na fotografiach i filmikach pozuje wraz z synem w luksusowych wnętrzach, wystylizowana w modne ubrania. Jest też materiał, na którym widać palmy i basen. Dla równowagi Tuchlińska pokazała też zupełnie inne widoki. Wybrała się bowiem w odwiedziny do rodzinnego Wałbrzycha.

WOJCIECHOWSKI Z PARTNERKĄ NA SALONACH

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje