Reklama

Reklama

Partnerka Jarosława Bieniuka zapytana, czy chciałaby mieć dzieci. "Na razie planujemy takie baby"

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa niedawno wrócili z wyprawy do Marakeszu. Po przylocie do Polski partnerka byłego piłkarza Lechii Gdańsk "spotkała się" z obserwatorami w mediach społecznościowych i odpowiedziała na kilka ich pytań. Jedno z nich dotyczyło chęci posiadania dzieci. Modelka potwierdziła, że kiedyś chciałaby zostać mamą.

Jarosław Bieniuk już jakiś czas temu związał się z Zuzanną Pactwą. Para długo ukrywała swój związek przed mediami i opinią publiczną, oboje unikali nawet udostępniania wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Zmieniło się to stosunkowo niedawno, a ostatnio partnerka byłego piłkarza pokazała fotki z wyprawy do Marakeszu.

Jarosław i Zuzanna wyjechali tam razem z grupą przyjaciół. Na miejscu cała ekipa świętowała urodziny Pactwy. Z tej okazji wybrali się na lot balonem. 

Wakacje skończyły się, a zakochani wrócili do codzienności. Niedługo po powrocie Bieniuk wybrał się wraz z córką na event organizowany przez producenta biżuterii. Wraz z Oliwią pozował na "ściance".

Reklama

Partnerka Bieniuka zapytana o chęć posiadania dzieci

Z kolei Zuzanna, po przyjeździe do Polski, znalazła trochę czasu, by porozmawiać ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Zaprosiła internautów do zadawania jej pytań. I szczerze na nie odpowiadała. Jedno z nich dotyczyło chęci posiadania potomstwa.

Obok udostępniła zdjęcie szczeniaczków. Tym samym dała do zrozumienia, że ona i Jarosław planują adopcję psa.

Dopytywano ją również o to, jakie ma relacje z dziećmi byłego piłkarza Lechii Gdańsk. Odpowiedziała, że "mają bardzo fajny kontakt" i że synowie oraz córka Bieniuka zwracają się do niej po imieniu.

JAROSŁAW BIENIUK I JEGO WZRUSZAJĄCY GEST NA PLANIE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje