Reklama

Reklama

Partnerka Jakuba Rzeźniczaka nie myśli jeszcze o ślubie

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji niedawno w mediach społecznościowych opublikowali sesję zdjęciową. Jak się okazuje, para jednak nie zamierza szybko stawać na ślubnym kobiercu.

Reklama

Jakub Rzeźniczak jeszcze niedawno pozostawał w związku małżeńskim z modelką Edytą Zając. W lipcu ubiegłego roku ich maleństwo oficjalnie się rozpadło, a niedawno pojawiła się kolejna informacja dotycząca jego życia prywatnego.

Reklama

Aktualnie piłkarz jest z Magdaleną Stępień, która znana jest przede wszystkim z programu "Top Model". Niedawno para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Rzeźniczak i jego partnerka chętnie dzielą się swoim szczęściem. Z okazji radosnej nowiny zorganizowali nawet sesję zdjęciową.

Jak się okazuje, para nie zamierza jednak brać ślubu. Stępień w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że to jeszcze nie jest dobry moment na ubieranie sukni ślubnej.

"Oboje jesteśmy po przejściach. Nie warto się ze wszystkim spieszyć. Wszystko spokojnie, w swoim czasie. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Najlepiej skupić się na tym, co jest tu i teraz" - powiedziała kobieta.

Partnerka polskiego piłkarza dodała, że "nie ma parcia" na ślub. Teraz najważniejsza jest ciąża.


Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!


ADowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama