Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk zawalczy w oktagonie? Gwiazda zdradziła plany wobec Fame MMA

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po czternastej odsłonie gali Fame MMA, a fani już chcą więcej. Czy wśród wojowników kolejnych edycji znajdzie się miejsce dla Oliwii Bieniuk? 19-latka zabrała już głos w tej sprawie.

Walki freakowe cieszą się coraz większą popularnością wśród kibiców. Rekordy popularności bije Fame MMA - federacja, która w minioną sobotę zorganizowała już czternastą odsłonę gali.

W oktagonie spotykają się głównie osoby znane społeczności mediów społecznościowych. Wśród nich nie brakuje głośnych i kontrowersyjnych nazwisk.

Czytaj też: Jacek Murański nie chce zdradzić metod. To dlatego Kwieciński przegrał? 

Reklama

Fani chcą widzieć coraz więcej nowych twarzy w roli wojowników, a włodarze gali stale podnoszą sobie organizacyjną poprzeczkę, tworząc wydarzenie na światowym poziomie.

Oliwia Bieniuk w Fame MMA?

O ewentualną propozycję na walkę w federacji została przez swoich fanów zapytana Oliwa Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zdaje się mieć w tej sprawie konkretne zdanie.

"Za żadne skarby bym się nie zgodziła tam zawalczyć" - odpowiedziała 19-latka fanowi na Instagramie.

Bieniuk lubi dbać o formę i przyznała, że ćwiczy nawet pięć razy w tygodniu. Sporty walki nie są najwyraźniej w jej guście. 

Zobacz również: Fame MMA 14. "Tromba" rozbił "Gimpera" w walce wieczoru


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL