Reklama

Reklama

Obóz Anny Lewandowskiej znów hitem. Dziesiątki tysięcy złotych dla WOŚP

Miejsce na obozie Anny Lewandowskiej okazało się hitem na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żona najlepszego polskiego piłkarza sprzedała kupon za ponad 70 tysięcy złotych. To absolutny rekord.

Gwiazdy ponownie chętnie włączyły się do wspólnej gry z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na liczne licytacje trafiły przeróżne gadżety, z których całkowity dochód zostanie przekazany na cele tegorocznego finału.

Z Orkiestrą ponownie grała Anna Lewandowska. Trenerka zdecydowała się wystawić na licytację miejsce na organizowanym przez siebie obozie "Camp by Ann". Zazwyczaj miejsca na podobne wyjazdy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Nic zatem dziwnego, że i tym razem aukcja pobiła rekordy popularności.

Po zakończonej w środę licytacji padła rekordowa kwota 70 tysięcy 100 złotych. Tyle zwycięzca aukcji zapłaci za wspólne treningi pod fachowym okiem na specjalnym obozie.

Reklama

Na aukcji wciąż można licytować koszulkę przekazaną przez Roberta Lewandowskiego. Piłkarz Bayernu dołożył swoją cegiełkę w postaci koszulki Ligi Mistrzów UEFA. To ją miał ubraną w historycznym finale, w którym Bayern pokonał Paris Saint-Germain. Zwycięzca aukcji otrzyma ją wraz z autografem. Licytacja kończy się w czwartek w godzinach południowych. Na ten moment cena została podbita do nieco ponad stu tysięcy złotych.

A


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy