Reklama

Reklama

Nietypowy uczestnik maratonu nowojorskiego. Kaczka włączyła się do biegu

Nagranie z biegnącą kaczką na trasie maratonu w Nowym Jorku podbija internet. Filmik wywołuje uśmiech na twarzy, ale okazuje się, że to nie pierwszy występ zwierzęcia przed kamerą. Kaczka znana jest pod imieniem Wrinkle i już wcześniej podbiła TikToka.

Gramy dalej na żywo po meczach Polaków - zobacz nasz nowy program.

Maraton w Nowy Jorku to prawdziwe święto biegania. Wśród uczestników są zarówno profesjonaliści, którzy wykręcają bardzo dobre czasy, ale również cała masa amatorów. Niektórzy na trasę wybiegają w wymyślnych strojach. Tym razem najgłośniejszym uczestnikiem biegu była... kaczka.

Drobne zwierzątko wybiegło na trasę maratonu, a nagranie z przebieżki wśród biegaczy stało się prawdziwym hitem sieci. Okazuje się jednak, że kaczka jest "aktorką". W serwisie TikTok już wcześniej zyskała sobie sławę jako Wrinkle.

Reklama

Na poprzednich nagraniach opiekunowie kaczki pokazywali ją między innymi w sklepie, na zjeżdżalni lub biegającą przed obiektywem.

Nagranie ma zaledwie kilka sekund, a już wyświetlenia liczy się w milionach. Na filmie widać, że ma ona na nogach specjalne czerwone buty. Okazuje się, że to może nie być ostatni występ Wrinkle w masowym biegu. Firma Adidas zgłosiła się bowiem z propozycją stworzenia specjalnych butów na kacze nogi.

AB

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL