Reklama

Reklama

Neymar ma nową dziewczynę. To piękna modelka

Gwiazdor Paris Saint-Germain może na nowo cieszyć się poukładanym życiem uczuciowym. Okazuje się, że Neymar związał się z piękną modelką, która wcześniej pozostawała w długotrwałym związku z innym mężczyzną. Czy wreszcie piłkarz odnalazł tą jedyną?

Miłosne zawirowania w życiu Neymara stały się łakomym kąskiem dla mediów. Brazylijski gwiazdor futbolu zakończył etap życia w samotności. W jego objęciach pojawiła się kobieta, która dla niego zakończyła trwający prawie osiem lat związek.

Nową partnerką Neymara jest Melodie Penalver. To 28-letnia modelka.

Wywnioskować można zatem, że Neymar gustuje w modelkach, który od kiedy rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, chętnie spotykał się kobietami trudniącymi się tym samym zawodem.

Penalver wcześniej zamieszkiwała na Ibizie. Nowy związek zmusił ją jednak do wyprowadzki od swojego poprzedniego mężczyzny.

Reklama

Nic dziwnego, że jej związek z Neymarem wzbudził takie zainteresowanie. Modelka jest bowiem prawdziwą gwiazdą na Instagramie. Jej zdjęcia robią prawdziwą furorę.

A

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - KLIKNIJ.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL