Reklama

Reklama

NBA. Rekordowa cena za kartę LeBrona Jamesa

"Niezwykle rzadka" karta debiutanta podpisana przez LeBrona Jamesa, czterokrotnego mistrza NBA, została sprzedaną za rekordową kwotę w przypadku kart koszykarskich - 5,2 mln dolarów.

To również wyrównanie rekordu wszech czasów. Tyle samo bowiem zapłacono w styczniu 1952 roku za kartę debiutanta legendy baseballu Mickeya Mantle'a.

"Celem każdego kolekcjonera w 2003 roku było pozyskanie niezwykle rzadkiej karty LeBrona Jamesa, która została wydana w liczbie 23 egzemplarzy. Ponieważ jest ich tak niewiele, a popyt rośnie z dnia na dzień, ta karta szybko stała się klejnotem w koronie wszystkich inwestycji w karty sportowe" - czytamy w poście PWCC Marketplace, który pojawił się mediach społecznościowych.

Tożsamość nabywcy nie została podana do publicznej wiadomości.

LeBron James od tego czasu cztery razy został mistrzem NBA. Ostatni tytuł wywalczył w poprzednim sezonie z Los Angeles Lakers.

Reklama

Pawo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama