Reklama

Reklama

Nauczycielka matematyki Ebanie Bridges w walce o mistrzowski pas w boksie

Pas mistrzowski organizacji WBA już wkrótce może stać się własnością nauczycielki matematyki. Ebanie Bridges oprócz aktywności w mediach społecznościowych i sporego bagażu naukowego, może bowiem pochwalić się również niemałym doświadczeniem w sportach walki.

Kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych może wydawać się jej podstawowym zajęciem. Zdjęcia cieszą się sporą popularnością, co zresztą wcale nie jest takie dziwne.

Ebanie Bridges ma jednak różne twarze. Znana jest z Instagrama jako prawdziwa gwiazda, ale w swoim dorobku ma również niemałe doświadczenie w sportach walki. Na jej koncie jest już pięć wygranych walk, a wkrótce kobieta może zostać posiadaczką mistrzowskiego pasa WBA.

"Blond Bomber" zmierzy się za kilka dni w pojedynku z Shannon Courtnenay. Będzie to dla niej test, na co stać ją w zawodowym sporcie.

Reklama

Do tej pory kariera wojowniczki była głównie związana z kulturystyką. To na tym polu Bridges miała, czym się pochwalić. W 2019 roku sportsmenka postanowiła zmienić swoje zainteresowania i na boks.

Zmagania "Blond Bomber" z pewnością będą nie lada gratką nie tylko dla obserwujących ją fanów. Kobieta oprócz sportowego CV i obowiązków związanych z uprawianiem boksu, spełnia się również w roli nauczycielki matematyki w liceum. W dodatku może pochwalić się dwoma stopniami naukowymi.

Walka Ebanie Bridges z Shannon Courtenay już w sobotę, 10 kwietnia.

A


Dowiedz się więcej na temat: boks | Ebanie Bridges

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje