Reklama

Reklama

Młody kibic podbija internet. Chciał oddać Messiemu swoją mamę

Wśród zabawnych zdjęć kibiców piłki nożnej, to jest z pewnością w czołówce. Chodzi o małego chłopca, który podczas meczu PSG – RB Lipsk wzniósł ponad swoją głowę karton z pewnym napisem. Fotografia natychmiast obiegła internet. Czy plan chłopca się powiódł?

Lionel Messi jest idolem dla wielu młodych chłopaków, którzy pasjonują się futbolem. Oglądanie meczu Ligi Mistrzów dla najmłodszych kibiców musi być zatem ogromnym wydarzeniem. Jego wartość zwiększa się, gdy idol trafia do bramki przeciwnika dwukrotnie.

We wtorkowym meczu pomiędzy Paris Saint-Germain a RB Lipsk lepszy okazał się francuski zespół. PSG wygrało 3-2 bardzo zaciętą rywalizację na boisku.

Ciekawe było nie tylko to, co działo się na boisku. Na trybunach można było bowiem dostrzec małego kibica, którzy przyszedł na mecz z rzucającym się w oczy transparentem. Co było napisane na kartoniku?

Reklama

Młody kibic Messiego gwiazdą sieci

"Leo daj mi swoją koszulkę, a oddam ci moją mamę" - czytamy na banerze.

Kibic niewątpliwie zwrócił na siebie uwagę, bo jego zdjęcie stało się prawdziwym hitem w sieci. Nie wiadomo, czy obok chłopca znajdują się jego rodzice. Ta niewiedza podsyca ciekawość komentujących, którzy upatrują w kobiecie matki dziecka.  

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje