Reklama

Reklama

Media: Arkadiusz Milik rozstał się z partnerką

Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik po blisko 10 latach rozstał się ze swoją byłą już partnerką Jessicą Ziółek. To kolejny trudny moment w życiu 26-latka, który jest na wylocie z SSC Napoli.

O rozstaniu Milika z partnerką jako pierwszy poinformował portal "Pudelek". Ostatecznym dowodem w sprawie, miał być fakt zmiany statusu na Facebooku w wykonaniu Jessiki Ziółek. Była dziewczyna Milika zmieniła status związku na "wolna".

Reklama

Jak donosi serwis, para zaręczyła się latem 2019 roku, ale od tamtej pory sytuacja w związku nie rozwijała się tak, jak powinna. Na zdjęciach publikowanych przez Ziółek próżno było szukać piłkarza oraz zaręczynowego pierścionka. 

Para spędziła też osobno Sylwestra - Milik pozostał we Włoszech, Ziółek zaś Nowy Rok witała w Polsce. Związek reprezentanta Polski trwał blisko 10 lat.

Napastnik znalazł się na zakręcie życiowym. Optymizmem nie napawa jego sytuacja w SSC Napoli. Po tym, jak Milik odmówił przedłużenia kontraktu, klub nie zgłosił go do rozgrywek Serie A. Jeżeli 26-latek nie zmieni zimą klubu, może nie pojechać na rozgrywane latem mistrzostwa Europy.

W ostatnich dniach sporo mówi się o zainteresowaniu Milikiem francuskiego Olympique Marsylia. Przedstawiciele tej drużyny otwarcie przyznają, że chcieliby sprowadzić do siebie polskiego napastnika, ale wciąż nie doszli do porozumienia z Napoli.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje