Reklama

Reklama

Mecz NFL w cieniu skandalu. Co stało się w męskiej toalecie?

Czasami większe zainteresowanie od samego wydarzenia sportowego wzbudza to, co dzieje się za jego kulisami. Tym razem hitem internetu stało się nagranie wprost z męskiej toalety podczas meczu ligi futbolu amerykańskiego. Wszystko przerwali jednak policjanci.

Mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy Carolina Panthers a Philadelphia Eagles zyskał największy rozgłos nie dzięki zmaganiom sportowym. Wszystko przez kibiców, którzy w trakcie spotkania udali się na moment do męskiej toalety. Wszystko zarejestrowały smartfony, które inni fani NFL mieli akurat przy sobie.

Kobieta i mężczyzna postanowili przestać skupiać swoją uwagę na rozgrywce i postanowili wygospodarować kilka chwil tylko dla siebie. W celu uzyskania prywatności, wybrali za miejsce miłosnych uniesień toaletę. Pech chciał, że ta nie okazała się do końca prywatnym miejscem.

Reklama

Para kochanków trafiła na wścibskich kibiców, którzy skuszeni nietypowymi odgłosami, wyciągnęli smartfony i nagrali całe zajście. Chwilę potem na miejscu zjawili się funkcjonariusze policji, którzy przerwali akt i kazali kobiecie opuścić miejsce, w którym nie powinna się znajdować.

Kochankowie za karę zostali wyrzuceni ze stadionu, efektem naruszenia regulaminu. Ten zabrania bowiem przebywania w męskiej toalecie kobietom.

Nagranie z "akcji" policyjnej na Twitterze wkrótce osiągnie 250 tysięcy wyświetleń. 

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje