Reklama

Reklama

​Mauro Icardi przeprosił Wandę Narę. Para się pogodziła?

Argentyński piłkarz Mauro Icardi zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym przeprasza swoją żonę Wandę Narę i dziękuje jej. Wcześniej na podstawie publikacji Nary podejrzewano, że para przeżywa kryzys. Domniemywano nawet, że małżeństwo rozpadło się przez zdradę, jakiej miał dopuścić się Icardi.

W trzecim tygodniu listopada Wanda Nara, partnerka i menadżerka Mauro Icardiego, "wyczyściła" swoje media społecznościowe ze wspólnych zdjęć z piłkarzem Paris Saint-Germain. Z wpisu kobiety wynikało, że Icardi zdradził Narę, którą wcześniej "odbił" innemu piłkarzowi, Maxiemu Lopezowi.

"Kolejna rodzina, którą zrujnowałeś dla dz***i" - napisała Nara na Instagramie, dodając nowe "stories".

Media plotkarskie donosiły, że winna wszystkiemu jest China Suarez, argentyńska aktorka, piosenkarka i modelka. 

Wanda Nara oskarżyła Mauro Icardiego o zdradę

To ona może zniszczyć związek Icardiego i Wandy Nary?

Jej nazwisko podały pierwotnie włoskie media, a hiszpańska "Marca" dotarła nawet do rzekomych wiadomości, które Icardi wymieniał z aktorką.

Reklama

Zawodnik paryskiego PSG zamieścił na Instagramie wpis ze zdjęciem, którym sugeruje, że uzyskał przebaczenie, a cała sytuacja jest już przeszłością "Dziękuje kochanie, że nadal wierzysz w tę wspaniałą rodzinę. Dziękuje, że jesteś, kocham Cię" - napisał.

"Zranienie bliskich jest bolesne. Naprawić to można tylko prosząc o przebaczenie tych, których skrzywdziłeś. Moja miłość" - dodawał w kolejnych wpisach Icardi, którego małżonka wciąż nie przywróciła na swój profil wspólnych zdjęć pary i nadal nie obserwuje profilu męża w mediach społecznościowych.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje