Reklama

Reklama

Marcin Najman szczerze o sprawie Barbary Kurdej-Szatan. Apeluje do katolików

Barbara Kurdej-Szatan wystosowała przeprosiny po tym, jak publicznie w wulgarny sposób obraziła Straż Graniczną broniącą granicy Polski z Białorusią. Sprawę skomentował Marcin Najman. Jego zdaniem "Łukaszenka wykorzystał naiwność" aktorki, a ona sama mierzy się obecnie ze zbyt surowymi konsekwencjami. "Katolicy wybaczają. Pamiętają, ale wybaczają" - stwierdził. Dyskusja rozgorzała na nowo. Można odnieść wrażenie, że afera się nie kończy...

Barbara Kurdej-Szatan mierzy się z poważnymi problemami po tym, jak publicznie wulgarnie zwyzywała funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy wykonują swoje obowiązki służbowe i bronią granicy polsko-białoruskiej.

"KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? 'Straż' ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!!" - napisała na Instagramie aktorka. Odnosiła się się bezpośrednio do jednego z udostępnionych w sieci materiałów, na którym widać, jak polscy strażnicy próbują powstrzymać grupę imigrantów starających się przedostać się przez granicę do Polski. 

Kurdej-Szatan słono zapłaciła za takie postawienie sprawy - straciła w oczach wielu ludzi,  nie zagra już w "M jak miłość", niektórzy sądzą, że zerwane zostaną z nią kontrakty reklamowe. Co prawda celebrytka przeprosiła za swój wpis, lecz to chyba na niewiele się zdało.

Reklama

Marcin Najman wypowiedział się na temat sprawy Barbary Kurdej-Szatan

Do sprawy postanowił odnieść się Marcin Najman. Zawodnik MMA od jakiegoś czasu chętnie komentuje różne głośne wydarzenia. Ostatnio potępił dewastację grobu rodzinnego Stuhrów, ale przy okazji wbił szpilę Maciejowi Stuhrowi.

Wcześniej, w innym wpisie, nawiązywał do kryzysu na granicy Polski z Białorusią. "Może nie warto mieszać fanpage sportowy, ale trzeba podziękować za to, co dla nas robią! Wspierajmy ich! NARODOWA DUMA" - napisał obok zdjęcia żołnierza.

Teraz Najman wszem i wobec ogłosił swoje zdanie na temat reperkusji, które spotykają Barbarę Kurdej-Szatan. Jego zdaniem są stanowczo zbyt okrutne. Niejako zaapelował do katolików.

Pod wpisem dyskusja nad aferą wokół celebrytki rozgorzała na nowo...

MMA VIP 3. MARCIN NAJMAN TYM RAZEM NIE ODKLEPAŁ I WYGRAŁ Z RYSZARDEM "SZCZENĄ"

MARCIN NAJMAN STOCZY TRZY WALKI W CIĄGU MIESIĄCA? "TO BARDZO PRAWDOPODOBNE"

KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje