Reklama

Reklama

Marcin Najman skomentował wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Marcin Najman chętnie zabiera głos w sprawach polityczno-społecznych. Tym razem jego uwagę skupił wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym. O swoim poglądzie na ten temat wypowiedział się za pośrednictwem Instagrama.

"Nie kupuję tej wersji, szczególnie tej wersji Meghan" - grzmiał Marcin Najman w nagranym przez siebie materiale na Instagramie.

Były pięściarz zakończył oficjalnie swoją karierę sportową, ale bardzo chętnie wypowiada się publicznie na wiele tematów. Ostatnio jego uwagę zwrócił głośny wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym, w którym Markle twierdziła między innymi, że w Pałacu Buckingham czuła się dotknięta rasizmem i miała myśli samobójcze.

Najman wywiad przeprowadzony przez Oprah Winfrey miał oglądać ze swoją żoną. Opinią na jego temat podzielił się z fanami.

Reklama

"Moja opinia jest jednoznaczna, zastanawiam się, ile oni wzięli pieniędzy, żeby tak zeszmacić rodzinę królewską. Tyle pomyj, to jest coś niebywałego. Nie kupuję tej wersji, szczególnie tej wersji Meghan" - mówił częstochowianin.

"Zaorali rodzinę królewską"

To nie koniec ostrych słów byłego pięściarza.

"Królowa musi mieć mocną psychikę, żeby to znieść. Ojcu pewnie też przykro, kiedy słyszy od syna takie zarzuty. Rodzic nie może pogniewać się na dziecko, ale zaorali rodzinę królewską. Większość z tego, co mówili, jest zmyślona na potrzeby wywiadu, który został opłacony" - dodał Marcin Najman.

Aktualnie 41-latek zajmuje się organizowaniem swojej własnej gali. To efekt sukcesu, który zanotował podczas stworzenia przez siebie swojej własnej pożegnalnej gali MMA-VIP. Najman zdradził właśnie, że na kolejnym wydarzeniu, które odbędzie się już za miesiąc, wystąpi jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony" - Mateusz Kisiel.

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy