Reklama

Reklama

​Marcin Najman przekazał słynną niebieską kurtkę Krzysztofowi Stanowskiemu. Koniec konfliktu?

Byłego boksera Marcina Najmana i dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego łączył medialny konflikt. Obaj panowie na czas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "zakopali" topór wojenny.

Stanowski wylicytował przekazaną przez Najmana na WOŚP kurtkę za ponad 20 tysięcy złotych. Doszło do osobistego przekazania odzieży w Częstochowie, podczas transmisji z finału akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kurtka stała się słynna po niedoszłym spotkaniu sportowca z dziennikarzem w Częstochowie, pod siedzibą Rakowa. Był to jeden z etapów medialnego konfliktu, który obu ich łączył.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Reklama

Podczas przekazania przedmiotu obaj nie szczędzili sobie drobnych uszczypliwości, ale ostatecznie "zakopali" topór wojenny. W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające Stanowskiego i Najmana, cieszących się swoim towarzystwem już po oficjalnym przekazaniu kurtki.

Niebieskie okrycie wierzchnie ma teraz, zgodnie z zapowiedzią Stanowskiego, trafić do jednej ze szkół. Warunkiem dziennikarza było stworzenie 15 skarbonek WOŚP przez jej uczniów, co zostało zrealizowane.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje