Reklama

Reklama

Marcin Najman kontra Krzysztof Stanowski. Kolejna odsłona sporu

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman nie darzą się przesadną sympatią. W poniedziałek miało między tą dwójką dojść do "ustawki" w Częstochowie.

Animozje dwójki mają bardzo długą i bogatą historię, a spór jest podsycany naprzemiennie przez obie strony. Jego najnowsza odsłona rozgorzała, kiedy Najman odniósł się do podsumowania charytatywnej zbiórki, opublikowanego przez Stanowskiego na Twitterze. W efekcie dziennikarz umówił się z oponentem na sparing, który miał się odbyć w poniedziałek, o 12:00 przed budynkiem klubowym Rakowa Częstochowa.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

O umówionej godzinie Najman stawił się na miejsce, podczas, gdy Stanowski opublikował wideo w którym oświadczył, że... nigdzie się nie wybierał. - Od początku chciałem żebyś stał i czekał na walkę na mrozie (...) Ja nie umiem się bić! - powiedział.

Reklama

- Każdy prawdziwy facet, nie ważne piekarz, muzyk czy dziennikarz gdy umawia sie na Sparing i w dodatku sam proponuje godzinę i miejsce, stawia się. No chyba ze ktoś facetem jest tylko w dowodzie, a w życiu jest obślizgłym tchórzem bez honoru jak Stanowski. Nie ma wytłumaczenia - podsumował Najman (pisownia oryginalna).

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl! 

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij

 Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama