Reklama

Reklama

Maciej Kot w roli taty. Najważniejszy jest czas dla rodziny

Reprezentant Polski w skokach narciarskich niedawno został pierwszy raz tatą. Wszystko wskazuje na to, że Maciej Kot w nowej roli radzi sobie bardzo dobrze, każdą wolną chwilę poświęcając najbliższej rodzinie.

W maju Agnieszka i Maciej Kot przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że właśnie zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Filip.

Od tamtej pory słynny skoczek narciarski swój czas musi jeszcze bardziej oszczędzać, aby móc dzielić każdą wolną chwilę z rosnącym jak na drożdżach małym chłopcem.

Kot już wcześniej pokazywał rodzinną sielankę na zdjęciach. Tym razem para wybrała się na spacer, a świeżo upieczony tata trzymał swojego syna w nosidełku.

"Czas dla rodziny" - napisał 30-latek.

Agnieszka i Maciej Kot - sportowe małżeństwo

Z fotografii biją promienne uśmiechy, więc wszystko wskazuje na to, że para przeżywa naprawdę szczęśliwy okres w swoim życiu.

Reklama

Młode małżeństwo razem zakochane jest w sporcie. Agnieszka Kot prowadzi swoje studio treningu, a sama chętnie ćwiczy oraz biega. Kiedyś związana była zresztą z lekką atletyką. Nic dziwnego, że tak dobrze dogaduje się z polskim skoczkiem.  

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne