Reklama

Reklama

Lewandowscy zadają szyku w Cannes. Co za stylizacja!

Anna i Robert Lewandowscy spędzają ostatnio więcej czasu razem. Po wakacjach w Turcji przyszła pora na kolejną lokalizację. Tym razem para wybrała się do Cannes, gdzie pokazała się fanom w eleganckim stroju. Spódnica robi wrażenie!

Małżeństwo Lewandowskich chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Rodzinne chwile, randki, wspólne wakacje. Tak właśnie wygląda ich życie w przerwie od obowiązków sportowych i biznesowych.

Niedawno para wraz z rodziną wybrała się do Turcji, aby zaczerpnąć trochę oddechu. Fanom "Lewego" w oczy rzuciła się przede wszystkim jego determinacja. Piłkarz zajmował się bowiem treningami nawet na wakacjach.

Czytaj też: Pini Zahavi odpowiada na zarzuty! Ostra deklaracja w sprawie Lewandowskiego

Reklama

Lewandowscy w Cannes

Teraz Anna i Robert zmienili lokalizację pobytu. Tym razem są w Cannes. To stamtąd spłynęła wirtualna pocztówka pary.

Romantyczny obrazek zwraca na siebie uwagę nie tylko bijącą ze zdjęcia aurą miłości. Fani dostrzegli również wyjątkową stylizację pary, a w szczególności spódnicę słynnej trenerki.

Choć poszczególne elementy stroju należą raczej do marek luksusowych, trzeba przyznać, że Lewandowska mimo wszystko wygląda skromnie. Na stopach zamiast szpilek pojawiły się skórzane sandały. To z pewnością dodało stylizacji wyjątkowości.

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL