Reklama

Reklama

Klara Lewandowska świętuje urodziny. Tata zadbał o prezenty

4 maja Klara Lewandowska obchodzi swoje czwarte urodziny. Z tej okazji jej tata zadbał o to, aby urodziny córeczki były wyjątkowe. Tort, balony i wyjątkowy wystrój. To wszystko wywołało uśmiech na ustach dziewczynki.

Reklama

Państwo Lewandowscy często dzielą się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Wspólne podróże, spędzanie czasu, oglądanie seriali. Tym razem w domu piłkarza Bayernu Monachium obchodzone jest bardzo ważne święto. Dokładnie cztery lata temu na świat przyszła Klara Lewandowska - pierwsza córka słynnej sportowej pary.

Reklama

We wtorek na Instagramie "Lewego" pojawiło się zdjęcie z małego przyjęcia urodzinowego. Widać na nich uśmiechniętą Klarę, tort, balon w kształcie czwórki, a także dmuchane jednorożce.

Życzenia dla małej Klary

"Wszystkiego najlepszego dla małej dziewczynki, która jest dla nas całym światem! Dorastasz tak szybko i jesteśmy z ciebie tacy dumni!" - napisał piłkarz.

Do życzeń przyłączyli się fani, którzy rozpisali się w komentarzach pod postem. Wśród nich znalazł się między innymi Sławomir Peszko.

ADowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Klara Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje