Reklama

Reklama

Kasia Lenhardt nie żyje. Wstrząsające wyznanie na temat byłej dziewczyny Jerome'a Boatenga

Śmierć 25-letniej polskiej modelki Kasi Lenhardt wstrząsnęła całymi Niemcami! Była partnerka gwiazdora Bayernu Monachium Jerome'a Boatenga została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Wychodzą na jaw wstrząsające fakty.

Piłkarz Bayernu Monachium Jerome Boateng nie ma dobrej sławy. Jego była dziewczyna wyjawiła, jakim był partnerem!

Melissa Howe, modelka "Playboya" w wywiadzie dla "The Sun" wyznała: "Myślę, że on bawił się życiem dziewczyn od tak dawna, że coś w końcu musiało się wydarzyć". To jeszcze nie koniec sensacyjnych zwierzeń!

"Nie jestem zaskoczona, że przy sposobie w jaki faceci tacy jak Jerome mentalnie zadzierają z dziewczynami, bawią się ich umysłami i emocjami, doprowadziło to do takiego szaleństwa jak to" - dodała w wywiadzie.

Reklama

Modelka "Playboya" kontynuowała, że jej zdaniem kobiety powinny być bardziej ostrożne i uważać na takie osoby jak Boateng.

"Widziałam takie rzeczy wiele razy. Myślą, że mogą traktować dziewczyny, jak tylko chcą, a to może naprawdę zniszczyć ich zdrowie psychiczne" - zwierzyła się "The Sun".

Swoją wypowiedź zakończyła słowami: "Mężczyźni powinni być bardziej ostrożni, jeśli chodzi o zdrowie psychiczne kobiet, ponieważ myślą, że to wszystko jest żartem, a tak naprawdę nie jest".

Boateng i Lenhardt rozstali się zaledwie kilka dni przed tym, jak modelka targnęła się na swoje życie. Kasia wielokrotnie oskarżała go o zdrady, a ich rozstanie było wzajemnym obrzucaniem się błotem w mediach społecznościowych.

Ostatnią aktywnością Kasi na Instagramie było czarno-białe zdjęcie, pod którym napisała "Teraz jest czas na wyznaczenie granicy. Wystarczy".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje