Reklama

Reklama

Karolina Małysz odpowiedziała na prywatne pytania. Ślub, ciąża i plany na przyszłość

Córka Adama Małysza jest już dorosłą kobietą, która planuje swoje życie. 23-latka postanowiła wziąć udział w burzy pytań od fanów i odpowiedziała w mediach społecznościowych nawet na najbardziej prywatne pytania. Wśród nich były też te, dotyczące ślubu, potomstwa, a także stosunku do skoków narciarskich, które od zawsze gościły w jej rodzinnym domu.

Karolina Małysz nie poszła w ślady znanego taty i nie wybrała sportowej ścieżki. Nie oznacza to jednak, że jej życie jest nudne. Wręcz przeciwne. Córka legendarnego polskiego skoczka dużo podróżuje. Jest też wzorową studentką.

23-latka ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Wciąż jest w trakcie nauki na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na tej samej uczelni.

Małysz uwielbia podróżować, a swoimi wspomnieniami dzieli się z fanami na Instagramie. Ostatnio zdecydowała się na zabawę w mediach społecznościowych, odpowiadając na pytania obserwujących. Wśród nich nie zabrakło między innymi tych o życie prywatne.

Reklama

23-latka zdradziła, że planuje ślub, "jednak planowanie ślubu w trakcie pandemii jest bardzo trudne i stresujące". Wesele najpewniej odbędzie się w stylu glamour, ale nie zabraknie też góralskich elementów.

Karolina Małysz skoczkinią?

Nie wie jeszcze, gdzie zamieszka na stałe i czy będzie to Kraków. Jest jednak przekonana, że w najbliższym czasie nie planuje zostać mamą.

"Czy planowałaś być skoczkinią?" - zapytał jeden z fanów.

"Nie planowałam, chociaż w tym momencie troszkę tego żałuję. Gdy byłam dzieckiem, skoki wśród kobiet dopiero stawały się popularne, więc nawet o tym nie myślałam. Teraz jestem już na to za stara" - wyznała młoda kobieta.

Małysz swoje dzieciństwo spędziła w rodzinnej Wiśle. Przyznała, że Kraków, w którym studiuje jest piękny, ale to Wisła jest bliższa jej sercu.

Pomimo tego, że 23-latka nie wybrała sportu jako sposobu na życie, jest aktywna. Oprócz licznych podróży lubi ćwiczyć na siłowni, którą w obecnych czasach zastępuje domowymi ćwiczeniami.

A


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje