Reklama

Reklama

Karol Kłos w łóżku z trofeum niczym Lewandowski

Siatkarz Skry Bełchatów wygląda na dumnego z tytułu najlepszego zawodnika meczu ze Ślepskiem Suwałki. Trofeum wylądowało na jego poduszce, dzięki czemu powstało zdjęcie parodiujące te z mediów społecznościowych Roberta Lewandowskiego, który położył się w łóżku obok pucharu.

W ostatnich miesiącach Robert Lewandowski błyszczy na boisku, a wraz za tym w jego ręce wpadają kolejne puchary. Latem sięgnął razem z Bayernem Monachium po zwycięstwo w Lidze Mistrzów. To wtedy na Instagramie pojawiło się słynne zdjęcie z wielkim pucharem w łóżku.

Kilka tygodni temu do sieci trafiła zaktualizowana wersja zdjęcia. Piłkarz obok siebie miał już zdecydowanie więcej trofeów.

Teraz w ślad za "Lewym" poszedł Karol Kłos, który pochwalił się osiągnięciem w meczu ze Ślepskiem Suwałki. Siatkarz dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika meczu, która wylądowała na poduszce tuż obok jego głowy.

Reklama

"Hejterzy i tak powiedzą, że Kłosowi odje...odbiło" - napisał na Instagramie 31-latek.

Pod fotografią odezwali się raczej fani niż hejterzy. W komentarzach pojawiły się gesty uznania. "Gratulacje", "jesteś najlepszy", "piękna sprawa" - rozpisywali się internauci.

Karol Kłos pomimo dobrego przyjęcia swojego pomysłu na zdjęcie nie przebił jednak Lewandowskiego w liczbie polubień. Kilka milionów kontra kilkanaście tysięcy robią różnicę i motywują do aktualizacji zdjęcia już z kolejnym wyróżnieniem.

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama