Reklama

Reklama

Justyna Żyła czaruje na zdjęciach. „Trzeba się w końcu za siebie zabrać”

Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich skusiła się na nową sesję zdjęciową. Tym razem zdjęcia nie są zbyt prowokujące, ale to wystarczyło, aby zebrać niemało komentarzy.

Justyna Żyła znana jest przede wszystkim z głośnych potyczek słownych w sieci, które dotyczyły jej życia prywatnego. Rozwód i przerzucanie winy pomiędzy byłymi małżonkami to jedno. Dawna partnerka życiowa polskiego skoczka chętnie publikuje zdjęcia w sieci, które są tematem dyskusji pomiędzy internautami.

Reklama

Tym razem kobieta zdecydowała się na publikację zdjęć z sesji. Dwie fotografie portretowe wraz z komentarzem trafiły na Instagrama.

"Jak tam w nowym roku? Stary był jak na pierwszym zdjęciu. Nowy mam nadzieję, jak na drugiej fotografii" - napisała Żyła.

Zdjęcia natychmiast stały się przedmiotem komentarzy internautów. "Zmysłowa kobieta", "świetnie wyglądasz", "nasza gwiazda" - rozpisują się obserwujący.

Justyna Żyła chyba należy do grona stawiających sobie postanowienia noworoczne. "Trzeba się w końcu za siebie zabrać" - dodała kobieta.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje