Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk-Tekieli w szwajcarskich górach. "Walka z grawitacją”

Dwukrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich tym razem wybrała się do Szwajcarii, gdzie wraz z mężem wędruje po górach. To kolejny raz, gdy Justyna Kowalczyk-Tekieli w ciąży zachwyca aktywnością fizyczną.

Justyna Kowalczyk-Tekieli od czasu zakończenia kariery sportowej wciąż pozostaje aktywna. Nie zmieniło się to również w ciąży. Dwukrotna mistrzyni olimpijska cały czas uprawia sport i bardzo często stawia na górskie wędrówki.

Tym razem przyszła mama wybrała Szwajcarię, do której pojechała razem z mężem. W piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych była biegaczka narciarska opublikowała zdjęcie z kolejnej wycieczki. Widać na nim sporą stromiznę, która czeka na jej pokonanie.

Kowalczyk-Tekieli aktywną mamą

"Walki z grawitacją ciąg dalszy" - napisała Kowalczyk-Tekieli.

Reklama

Kondycja mistrzyni nawet w ciąży jest bardzo dobra. Jedna z fanek napisała w komentarzu, że zapewne już wkrótce młoda mama zabierze na pierwszą wycieczkę swoje dziecko w nosidełku.

Szwajcarskie Grindelwald, które na odpoczynek wybrała sportowa para, jest popularną bazą dla górskich wypraw, zaś zimą do smakowania jazdy na nartach.

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje