Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk-Tekieli szusuje z synem na nartach

Najbardziej utytułowana polska biegaczka narciarska w historii kolejny raz udowadnia, że jest prawdziwie aktywną mamą. Tym razem Justyna Kowalczyk-Tekieli wybrała się z synem na narty w pięknej zimowej scenerii.

Justyna Kowalczyk-Tekieli nawet po zakończeniu sportowej kariery nie ma zamiaru odpoczywać. Codzienna aktywność była u niej na porządku dziennym nawet w trakcie ciąży.

Teraz jako młoda mama również lubi poczuć wiatr we włosach. Zyskała zresztą nowego treningowego kompana, którym jest jej syn.

Narty z małym dzieckiem? Nie ma problemu. Wystarczy specjalny sprzęt i była biegaczka narciarska może wykonywać wspólne treningi, mając przy sobie swoje dziecko.

Kowalczyk-Tekieli z synem na nartach

Tym razem Kowalczyk-Tekieli spędziła piątkowy poranek na nartach. Za jej plecami na specjalnych sankach jechał syn.

Reklama

"Jadą, jadą misie" - napisała na Facebooku utytułowana sportsmenka.

"Co z niego wyrośnie? Może narciarz, może wspinacz..." - napisał jeden z fanów.

"Aktywna mama. Nic tylko brać przykład" - dodał ktoś inny.

Czytaj też: Pekin 2022. Biegi narciarskie na igrzyskach. Terminarz i godziny 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy