Reklama

Reklama

Julian Nagelsmann trenerem Bayernu Monachium. Kim jest żona 33-letniego szkoleniowca?

We wtorek Bayern Monachium oficjalnie poinformował, że od przyszłego sezonu za formę mistrzów Niemiec będzie odpowiadał trener Julian Nagelsmann. Nagły wzrost zainteresowania 33-latkiem spowodował, że głośniej zrobiło się także o jego żonie - Verenie Nagelsmann.

Wybranka utalentowanego szkoleniowca nie jest stereotypową przedstawicielką WAGs. Dba o swoją prywatność i nie prowadzi kont w portalach społecznościowych. Jej zdjęcia nie pojawiają się także na Instagramie męża.

Para poznała się zanim Nagelsmann stał się uznanym w kraju trenerem. Jak donosiły niemieckie media, para była ze sobą od 2017 roku, a w marcu 2018 roku - podczas przerwy reprezentacyjnej - wzięła ślub cywilny.

Ceremonia odbyła się w Instytucie Richarda Straussa w Garmisch-Partenkirchen. Nieprzypadkowo ślub odbył się właśnie Bawarii. To stamtąd pochodzi bowiem Julian Nagelsmann oraz jego żona. Praca w Bayernie Monachium była więc być może pisana 33-latkowi.

Reklama

Kiedy Naglesmann w 2017 roku otrzymał tytuł Trenera Roku, podkreślał, jak wielką rolę w jego życiu odgrywa żona, stanowiąc ogromne wsparcie.

Bayern rozbił bank - Nagelsmann rekordowym nabytkiem trenerskim

Mówi się, że Bayern zapłaci za nowego szkoleniowca jego dotychczasowemu pracodawcy - ekipie RB Lipsk - 25 mln euro, co stanowi rekord transferowy jeśli chodzi o trenerów. Dotychczas najdroższym szkoleniowcem w historii futbolu był Andre Villas-Boas, sprowadzony z FC Porto do Chelsea za 15 mln euro.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje