Reklama

Reklama

Joanna Jędrzejczyk zafundowała sobie odpoczynek, wskakując w zjawiskowe bikini

Polska sportsmenka przebywa na Florydzie, gdzie skupia się na treningu. Pomiędzy pracą pozwoliła sobie jednak na krótki odpoczynek. Joanna Jędrzejczyk przed kąpielą w basenie postanowiła zapozować w stroju kąpielowym. „Muszę się bardziej opalić” – napisała w mediach społecznościowych.

Joanna Jędrzejczyk trenuje w Stanach Zjednoczonych, w wolnych chwilach oddając się odpoczynkowi. Polka od czasu do czasu dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, co spotyka się dużym zainteresowaniem jej fanów.

Tym razem sportsmenka postanowiła opublikować zdjęcie prosto z Florydy. Jędrzejczyk zapozowała w zjawiskowym stroju kąpielowym.

Słoneczna kąpiel Jędrzejczyk

"Mała przerwa między treningami. Ok, ok, ale najpierw trochę radości z naprawdę miłego, ciepłego i słonecznego dnia na wschodniej Florydzie po moim powrocie. Muszę się bardziej opalić. Kto jest głodny słonecznych dni?" - napisała zawodniczka.

Reklama

Fotografia natychmiast przypadła do gustu obserwującym, którzy postanowili licznie ją skomentować.

"Pięknie wyglądasz", "dzisiaj to najgorętsze zdjęcie na moim Instagramie", "perfekcyjna", "Asiu, cudnie wyglądasz" - rozpisują się fani.

Czytaj też: Słynna zawodniczka pokazała ciało tuż przed show. Fani zachwyceni

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy